ביצוע עבודות פיקוח על יישום המסקנות מממצאי הדו"ח​​

מהי עבודת פיקוח? ולמה היא חשובה לנו?

חברתנו מתמחה בהנפקת דוחות איתור נזקי מים. כחלק מהדוח מומלץ אופן הטיפול המתבקש בכשלים שהתגלו. אך מי מבטיח לנו שהטיפול יעשה בצורה הנכונה? על ידי בעל מקצוע נכון? זהו למעשה קו התפר שמפריד בין הדוח המקצועי לבין רמת הביצוע בפועל. לעתים בעל הבית אינו מודע לכך שבעל המקצוע בו בחר ליישום המסקנות אינו עוקב במדויק אחר המלצות הדוחות אלא משנה מעט, אולי באופן הביצוע, אולי בסוג החומר וכן הלאה. כך למעשה הוא בסופו של דבר עלול למצוא את עצמו במקום בו הוא לא קיבל את המוצר שאליו התכוון המאתר, והתוצאות יכולות להיות מאוד הרסניות. יתכן כי בסופו של דבר הבעיה לא נפתרה. במקרה כזה, אל מי אמור בעל הבית לבוא בטענות? למאתר שהוציא את הדוח, ורשם בו בדיוק מה יש לעשות? או לבעל המקצוע ששכר, שסבור שעשה את העבודה שלו כנדרש. בדיוק לקו התפר הזה נכנס התפקיד של המפקח. 

לוזון - דוח קביל בית משפט

המפקח הוא למעשה האדם שמתפקידו לעקוב אחר הכתוב בדוח ולוודא כי היישום בפועל תואם לכתוב.
המפקח משגיח על כך שהדוח מיושם בשטח באמצעות אותם חומרים שנקבעו על ידי המאתר, על ידי אותו סוג עבודה וכן הלאה. במידה והדבר לא מתבצע כך, כנראה שתהיה גם בעתיד בעיה שאחר כך יצטרכו לתת עליה את הדעת ואולי לשלם שוב את המחיר הנדרש עבור הטיפול בה ואת עוגמת הנפש. 

יחד עם זאת, המפקח על העבודה המתבצעת עשוי גם תוך כדי כך לזהות כשלים נוספים שלא יכלו להיות מודעים אליהם בזמן הבדיקה, ויכולים להיפתר עכשיו בקלות. כך לאחר פתיחה שמבוצעת לתיקון כשל אחד, ניתן אולי לזהות לסמוך כשל נוסף. במקרים רבים כשל זה עדיין לא יתבטא בנזקים גלויים לעין, אך ניתן לזהות כי נזקים כאלה יופיעו בעתיד במילה והכשל החדש שהתגלה לא יטופל. אם כשל נוסף כזה מתגלה, המפקח המזהה זאת יכול לתת בו במקום פתרון לאותה בעיה, ולא לחכות שבוע, חודש, שנה, להופעת נזקים. 

המפקח, אם כן, הוא אחד האנשים החשובים ביותר בתהליך יישום מסקנות הדוח, ולכן אסור לוותר עליו, אסור לחסוך ולהימנע משימוש בשירות הפיקוח. 

אנחנו ממליצים בעבודות שאינן מבוצעות על ידינו להזמין אותנו כמפקחים על יישום הדוחות אותם אנחנו מנפיקים, וזאת על מנת להבטיח שיישום הדוחות מתבצע כראוי. מפקח הוא חלק חשוב ביותר ביישום המסקנות. 

נשמח לעמוד לרשותכם בעבודת פיקוח.

נגן וידאו

יעוץ חינמי בווטסאפ -

שילחו לנו תמונות או סרטון של מקור הנזילה. נציגנו יחזרו אליכם למתן יעוץ ראשוני ללא עלות!

להזמנת בדיקה