איתור שוחות ביוב​​

איתור שוחות ביוב​

שוחות הביוב, או תאי הביוב, מחברים בין צינורות הביוב שמחוץ לבית, ומשמשים גם כמעין נקודות ביקורת למערכת הביוב שמחוץ לבית. שוחות אלו אמורות להיות גלויות לעין על פני השטח, אך מדי פעם במהלך הבניה או כאשר נעשות תוספות או אפילו במהלך עבודות תשתית שמבצעים באזור, לא מייחסים חשיבות לאותו תא, ומכסים אותו באופן כלשהו, וכתוצאה מכך הוא איננו גלוי לעין עוד. לאחר זמן, כאשר חלילה מתרחש כשל בתא הזה, או כשרוצים להתחבר אליו עם צינור נוסף, אין אפשרות למצוא את השוחה על ידי התבוננות וחיפוש סביב. מצב זה יוצר בעיה. השוחה נחוצה לנו, אך איננו מסוגלים למצוא אותה. 

בשלב זה אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מסוגלים לבצע בין השאר גם איתור של שוחות, תאי ביוב, המוסתרות מעינינו, באמצעות המכשור שברשותנו, המאפשר לנו לזהות היכן נמצא מיקומה המדויק של השוחה. לאחר איתור מיקום השוחה יש לבצע פתיחה, להסיר את המכסה את השוחה ולהביא לכך שהשומה תחזור להיות חשופה ונגישה לכל מי שצריך אותה. 

חשוב מאוד שהשוחות יהיו חשופות. מצטבר בהן לכלכוך רב. בדרך כלל השוחה היא עקב האכילס בזמן סתימות וכד', בה רוב הלכלוך מצטבר ומתרחשת הסתימה בפועל. צריך תמיד שהשוחה תהיה נגישה וחשופה לכל מטרה. 

נשמח להעניק לכם שירות. 

לא מזמינים בעל מקצוע לפני שמבצעים בדיקה!

להזמנת בדיקת איתור שוחות ביוב לחץ כאן >

לוזון - איתור כשל בשוחות ביוב
נגן וידאו

יעוץ חינמי בווטסאפ -

שילחו לנו תמונות או סרטון של מקור הנזילה. נציגנו יחזרו אליכם למתן יעוץ ראשוני ללא עלות!

להזמנת בדיקה

הכירו את מאיר לוזון - מומחה לאיתור נזילות, מרצה בכיר בתחום איתור נזילות מים ונזקי צנרת

נגן וידאו

זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לי לחזור אליכם

זקוקים לייעוץ עם מומחה?

אשמח לתת לכם שירות מקצועי אמין ומהיר

השאירו פרטים לחזרה