רטיבות בתקרה

רטיבות בתקרה

רטיבות בתקרה היא למעשה אחת מהתופעות המוכרות ביותר בהם נתקל מאתר נזילות. מאתר נזילות נדרש לאבחן מהו המקור של הרטיבות שבתקרה. יכול להיות שהמים מגיעים מהשכנים שגרים מעל לאותה דירה. יכול להיות שמקור המים מאזור חדר האמבטיה (החדר הרטוב) כתוצאה מכשל באחד מהצינורות בו, או במערכת המים החיים, או במערכת מי הביוב. יתכן שהתופעה נובעת כתוצאה מכשל במערכת האיטום של המרפסת של השכן מלמעלה. כמו כן ישנה אפשרות שהדבר נובע מכשל במערכת האיטום של גג הבניין.

מאתר נזילות מים צריך להגיע ולאבחן בדיוק מהו המקור לנזילה ומהו הגורם להרטבה בתקרה. ולהעביר לידיו דוח ובו המאתר צריך לפרט מה סוג הבדיקות שנעשו, מה הם הממצאים שהתגלו, ובעקבות כך מהן מסקנותיו לגבי מקור הכשל ואופן הטיפול המתבקש בו. אם מדובר בכשל במערכת איטום של המרפסת, יש מספר פרמטרים שמאתר נזילות צריך להכיר ולבחון. כך גם אם מקור הבעיה במערכת האינסטלציה של החדר הרטוב או במטבח של השכן מלמעלה שגורמת להרטבה של התקרה.

מאתר נזילות חייב להיות בקי בכל פרטי הכשלים האפשריים. הוא איננו אינסטלטור ולא צלם שעושה פוטושופ, עליו להיות בעל הסמכה לעסוק במקצוע. וכן בעל הסמכה להשתמש בציוד כגון במצלמה תרמית, כדי שיהיה מסוגל להגיע לתוצאות הטובות ביותר, ולתת מענה ללקוח החפץ לדעת מהו מקור הרטיבות בתקרה בביתו ואיך ניתן לטפל בכך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

זקוקים לייעוץ עם מומחה?

אשמח לתת לכם שירות מקצועי אמין ומהיר

השאירו פרטים לחזרה