שמאי נזקי צנרת

חברתנו מציעה שירות של שמאות נזקי צנרת

תפקידו של השמאי נזקי צנרת לנהל אירוע שהתרחש כתוצאה מנזק בעקבות תקלה בצנרת. מתפקידו של השמאי לקבוע מהו סוג בעלי המקצוע האמורים לבדוק את מקור הכשל. מהו סוג בעלי המקצוע האמורים לבצע את עבודות השיקום, לתמחר את הכל, ולהגיש דוח מסודר לגורם שאמור לפצות על הנזק, כאשר בדרך כלל זאת חברת ביטח. לחברות הביטוח מצידן יש שמאים איתם הן עובדות המגישים אף הם דוח שכזה. אך לעתים קרובות מדי תמחור הנזק להערכת שמאים אלו אינו עולה בקנה אחד עם הנזק הממשי עמו נאלץ הנפגע להתמודד. בעקבות כך הנפגע מתקשה לבצע את התיקון הנדרש ולשלם עבורו את המחיר אותו דורשים בעלי המקצוע, בעוד הפיצוי שהוא אמור לקבל אינו מכסה את העלויות. לא פעם ולא פעמיים נתקלנו בכך שהפיצוי הכספי שניתן לאחר תמחור של שמאי מטעם חברת הביטוח היה נמוך בעשרות אחוזים לעומת מחירי השוק הקיימים. 

איתור צריכת יתר מכתב התראה מתאגידי המים שמאי נזקי צנרת שמאי נזקי מים

למה כדאי להזמין שמאי נזקי צנרת מטעמינו?

כאשר הלקוח פונה אלינו אנו מנפיקים לו דוח עדכני ונכון, ובו תמחור התואם את מחירי השוק הריאליים אותם יש לשלם לבעלי המקצוע הרלבנטיים. הדבר למעשה חוסך ממנו הוצאות מיותרות רבות וכמובן בזבוז זמן מיותר בין כותלי בית המשפט. וזאת מפני שכאשר חברת הביטוח מקבלת דוח משמאי נוסף. השמאי מטעם חברת הביטוח מבין כי מולו ניצב אדם רציני הבקי בתחום. ומכיר בכך שהתמחור שלו איננו ריאלי, אלא אולי היה מעין ניסיון המתאים לשיטת מצליח, שכשל, ולכן עליו ליישר קו עם הלקוח ולאשר את ההוצאה. 

לכן חשוב מאוד לאחר אירוע של נזקי מים להזמין שמאי המתמחה בנושא, שמאי נזקי מים. החברה שלנו מעניקה את השירות הזה ולה הניסיון הרב ביותר שקיים היום להערכתי בשוק. 

שיהיה בהצלחה. מאיר לוזון

לא מזמינים בעל מקצוע לפני שמבצעים בדיקה!

שמאות נזקי מים שמאי נזקי צנרת שמאי נזקי מים

הכירו את מאיר לוזון - מומחה לאיתור נזילות, מרצה בכיר בתחום איתור נזילות מים ונזקי צנרת

נגן וידאו

זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לי לחזור אליכם

זקוקים לייעוץ עם מומחה?

אשמח לתת לכם שירות מקצועי אמין ומהיר

השאירו פרטים לחזרה