שמאות נזקי רכוש

חברתנו מציעה שירות של שמאות נזקי רכוש

תפקידו של השמאי לנהל אירוע שהתרחש כתוצאה מנזק בעקבות תקלה בצנרת. מתפקידו של השמאי לקבוע מהו סוג בעלי המקצוע האמורים לבדוק את מקור הכשל או את מקור הבעיה, מהו סוג בעלי המקצוע האמורים לבצע את עבודות השיקום, לתמחר את הכל, ולהגיש דוח מסודר לגורם שאמור לפצות על הנזק, כאשר בדרך כלל זאת חברת ביטח. לחברות הביטוח מצידן יש שמאים איתם הן עובדות המגישים אף הם דוח שכזה. אך לעתים קרובות מדי תמחור הנזק להערכת שמאים אלו אינו עולה בקנה אחד עם הנזק הממשי עמו נאלץ הנפגע להתמודד. בעקבות כך הנפגע מתקשה לבצע את התיקון הנדרש ולשלם עבורו את המחיר אותו דורשים בעלי המקצוע, בעוד הפיצוי שהוא אמור לקבל אינו מכסה את העלויות. לא פעם ולא פעמיים נתקלנו בכך שהפיצוי הכספי שניתן לאחר תמחור של שמאי מטעם חברת הביטוח היה נמוך בעשרות אחוזים לעומת מחירי השוק הקיימים. 

כאשר הלקוח פונה אלינו אנו מנפיקים לו דוח עדכני ונכון, ובו תמחור התואם את מחירי השוק הריאליים אותם יש לשלם לבעלי המקצוע הרלבנטיים. הדבר למעשה חוסך ממנו הוצאות מיותרות רבות וכמובן בזבוז זמן מיותר בין כותלי בית המשפט וכד'. וזאת מפני שכאשר חברת הביטוח מקבלת דוח משמאי נוסף, השמאי מטעם חברת הביטוח מבין כי מולו ניצב אדם רציני הבקי בתחום, ומכיר בכך שהתמחור שלו איננו ריאלי, אלא אולי היה מעין ניסיון המתאים לשיטת מצליח, שכשל, ולכן עליו ליישר קו עם הלקוח ולאשר את ההוצאה. 

לכן חשוב מאוד לאחר אירוע של נזקי מים להזמין שמאי המתמחה בנושא, שמאי נזקי מים. החברה שלנו מעניקה את השירות הזה ולה הניסיון הרב ביותר שקיים היום להערכתי בשוק. 

שיהיה בהצלחה. 

לא מזמינים בעל מקצוע לפני שמבצעים בדיקה!

איתור צריכת יתר מכתב התראה מתאגידי המים
נגן וידאו

יעוץ חינמי בווטסאפ -

שילחו לנו תמונות או סרטון של מקור הנזילה. נציגנו יחזרו אליכם למתן יעוץ ראשוני ללא עלות!

להזמנת בדיקה