בדיקת רמת לחות

מה היא בדיקת רמת לחות ומתי יש צורך בבדיקה זאת?

לאחר שהבית חווה נזק בעקבות נזילת מים מצנרת או פיצוץ שהתרחש מתחת לשכבת המדרך או מעל לשכבת המדרך, סביר להניח ששכבת המצע ספגה מים ונפגעה כתוצאה מכך, ולכן יש צורך בבדיקה של רמת הלחות בשכבת המצע על מנת לברר האם רמת הלחות בשכבת המצע עומדת בתקן המחייב 1555 חלק 3 או לא. 

בהתאם לתוצאות בדיקה זו ייקבע מהו אופן השיקום המתבקש. רמת לחות העומדת בתקן תאפשר המתנה לייבוש או, אם מעוניינים לזרז את התהליך, ייבוש באמצעות יבשנים. רמת לחות שמעל לתקן תחייב החלפת שכבת המצע, והדבר כרוך בפירוק הריצוף וכו'. 

חברתנו מבצעת בדיקת רמת לחות על ידי מעבדה. נלקחת דוגמית מדירת הלקוח ומפוענחת במעבדה רמת הלחות מהדוגמית, ובהמשך מונפק דוח הקביל בבתי משפט לתוצאות המעבדה. 

אם גם אתם חוויתם חוויה של נזילת מים מצנרת וחברות הביטוח טוענות שרמת הלחות בשכבת המצע בדירתכם סבירה ויש לכם סיבה טובה לפקפק באמינות הדברים, תוכלו להתקשר אלינו ולבקש מאיתנו לבוא ולבצע בדיקה שאולי תוכיח אחרת, ותזכה אתכם בעבודת שיקום המתאימה למצב האמיתי בביתכם. בדיקת רמת לחות, אם כן, מאפשרת לך לקבל את מלוא הפיצוי המתבקש לאחר נזק מים שנגרם בדירתך.

איתור נזילות מים בקיר

תופעת עיבוי בקטריה ועובש בקירות הבית

עובש הוא פטריות כתוצאה מלחות באוויר, להצטברות העובש מתווספים גם חיידקים ואף נגיפים המגיעים מהאוויר וממים, ובאופן מובהק ממי ביוב

לוזון - איתור נזילה שמגיעה מדירת השכנים מלמעלה

בדיקת סוג המים שקיימים בשכבת המצע​

במידה ומתגלה צורך, דגימה של המאתר משכבת המצע ולקיחת הדגימה למעבדה. הנפקת דו"ח ללקוח עם התוצאה. גם הבדיקה הזו קבילה בבית משפט.

מד לחות - מעבדה ניידת

בדיקת רמת בקטריות בשכבת המצע ע"י דגימה

במידה ומתגלה צורך, דגימה של המאתר משכבת המצע ולקיחת הדגימה למעבדה. וכמו שאר הבדיקות, גם הבדיקה הזו קבילה בבית משפט

לוזון - מד לחות

בדיקת רמת לחות באמצעות מעבדה חדשנית

מציאת המיקום הכשל באמצעות מד לחות. המאתר קודח עד לשכבת המצע דוגם ובודק אותה במעבדה במשרדי החברה של לוזון, ללקוח מועברת התוצאה.

הכירו את מאיר לוזון - מומחה לאיתור נזילות, מרצה בכיר בתחום איתור נזילות מים ונזקי צנרת

נגן וידאו

זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לי לחזור אליכם

זקוקים לייעוץ עם מומחה?

אשמח לתת לכם שירות מקצועי אמין ומהיר

השאירו פרטים לחזרה