חו"ד משפטית נזקי מים

מתי תצטרכו בדוח משפטי בנושא נזקי מים?

כאשר אדם מבחין בביתו בנזק מים שעל פניו מקורו מדירת השכן או מהרכוש המשותף, אך אותו השכן או ועד הבית לא משתפים פעולה, הוא מבין שהדרך היחידה שלו להגיע לפתרון הבעיה היא לפנות לערכאות משפטיות. לצורך כך, הוא זקוק לגורם מוסמך ומנוסה שיכין לו את התשתית לתביעה, את הבסיס לכתב התביעה – חוות דעת משפטית בנזקי מים.

במידה ואותו האדם יפנה לבעל מקצוע שלא מוסמך לכך, הוא עלול להיתקל בבעיה שתיווצר בעקבות כך שכתב התביעה שהכין איננו מבוסס. אם מאתר נזילות לא יבחן בדיוק מהו מקור הבעיה, והוא יתבע את השכן, אך יתברר כי המקור לנזק כלל איננו תחת אחריותו של אותו שכן, התביעה תתברר כתביעת סרק, ובמקרה כזה, הוא עלול להיות חשוף לתביעה שכנגד. אם יתברר כי הבעיה תחת אחריות ועד הבית ולא תחת אחריות אותו שכן, עלולה להיווצר בעיה אפילו יותר חמורה.

לכן המאתר מוכרח להיות מוסמך להכין את חוות הדעת המשפטית כבסיס לתביעה. והוא צריך להבין שכל מילה שהוא כותב בחוות הדעת צריכה להיות תואמת במדויק למציאות. ואם חלילה לא, עלול להיווצר מצב בו הלקוח במקום לתבוע, יהפוך לנתבע. 

שימו את הדגש על כך שגם המאתר נזילות הינו חלק מכל התהליך. בסופו של דבר בערכאות המשפטיות עצמן המאתר יופיע ויעיד ויגן על חוות הדעת שנתן. לכן עליו להיות כריזמטי, בעל ניסיון ובעל הסמכות מתאימות לעמוד כעד בבית המשפט יחד עם צוות התביעה הכולל את עורך הדין, הלקוח והמאתר. זהו, אם כן, המשולש המרכיב את כתב התביעה. 

לוזון - דוח קביל בית משפט
איתור צריכת יתר מכתב התראה מתאגידי המים

סיכום

לכן, חשוב מאוד שתבחרו באדם באיכות ובמקצועיות כמו שקיימים בחברתנו. שהוא יהיה זה שיכין את חוות הדעת המקצועית. אנחנו במהלך השנים צברנו תיקים רבים מספור מסוג זה. יש לנו ניסיון רב בתחום.

יצרנו לעצמנו קהל לקוחות גדול מאוד. ביניהם גם עורכי דין שנעזרים בנו על מנת להכין כתב תביעה ללקוחות שלהם. וכמובן גם של לקוחות שמעוניינים לתבוע.

יש לנו היכרות קרובה עם עורכי-דין המתמחים בתחום. הם מעניקים את מלוא הסיוע ללקוח בהיבט המשפטי. נוצר מצב של ווין ווין, בו שני הצדדים מרוויחים. הלקוח מקבל מאתר נזילות מוסמך, ואנחנו מקשרים אותו עם עורך-דין שיכול לעזור לו בכך.

ומצד שני, גם עורך-דין המעוניין בחוות דעת מקצועית עבור הלקוח שלו יכול להיעזר בנו. מצדנו ננפיק לבקשת הלקוח שלו חוות דעת כבסיס לכתב תביעה. 

אנו מספקים ברצון את שירות הכנת הדוחות המשפטיים, ונשמח לשרת אתכם.

הזמינו עכשיו דו"ח קביל בבית משפט!
או חייגו אלינו לקבל ייעוץ חינמי *2195
מאיר לוזון מאתר נזילות מוסמך ועד מומחה מטעם בית משפט

הכירו את מאיר לוזון - מומחה לאיתור נזילות, מרצה בכיר בתחום איתור נזילות מים ונזקי צנרת

נגן וידאו

זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לי לחזור אליכם

זקוקים לייעוץ עם מומחה?

אשמח לתת לכם שירות מקצועי אמין ומהיר

השאירו פרטים לחזרה