ד"וחות קבילים בבית משפט​​

מהו דו"ח משפטי?

כאשר אדם מבחין בביתו בנזק מים שעל פניו מקורו מדירת השכן או מהרכוש המשותף, אך אין שיתוף פעולה מצד אותו שכן או מצד ועד הבית, הוא מבין שהדרך היחידה שלו להגיע לפתרון הבעיה היא לפנות לערכאות משפטיות. לצורך כך, הוא זקוק לגורם מוסמך ומנוסה שיכין לו את התשתית לתביעה, את הבסיס לכתב התביעה. אם הוא פונה לאדם שאיננו מוסמך לכך, הוא עלול להיתקל בבעיה שתיווצר בעקבות כך שכתב התביעה שהכין איננו מבוסס. אם המאתר לא יבחן בדיוק מהו מקור הבעיה, והוא יתבע את השכן, אך יתברר כי המקור לנזק כלל איננו תחת אחריותו של אותו שכן,  התביעה תתברר כתביעת סרק, ובמקרה כזה, הוא עלול להיות חשוף לתביעה שכנגד. אם יתברר כי הבעיה תחת אחריות ועד הבית ולא תחת אחריות אותו שכן, עלולה להיווצר בעיה אפילו יותר חמורה. לכן המאתר מוכרח להיות מוסמך להכין את חוות הדעת המשפטית כבסיס לתביעה, והוא צריך להבין שכל מילה שנכתבת בחוות הדעת שהוא מוציא מתחת ידיו צריכה להיות תואמת במדויק למציאות, ואם חלילה לא, עלול להיווצר מצב בו הלקוח במקום לתבוע, יהפוך לנתבע. 

חשוב מאוד לשים את הדגש על כך שגם המאתר הינו חלק מכל התהליך, ובסופו של דבר בערכאות המשפטיות עצמן המאתר יצטרך להופיע ולהעיד ולהגן על חוות הדעת שנתן, ולכן עליו להיות כריזמטי, בעל ניסיון ובעל הסמכות מתאימות לעמוד כעד בבית המשפט יחד עם צוות התביעה הכולל את עורך הדין, הלקוח והמאתר. זהו, אם כן, המשולש המרכיב את כתב התביעה. 

לכן, חשוב מאוד לבחור באדם באיכות ובמקצועיות כמו שקיימים בחברתנו, שהוא יהיה זה שיכין את חוות הדעת המקצועית. אנחנו במהלך השנים צברנו תיקים רבים מספור מסוג זה. יש לנו ניסיון רב בתחום, ולמעשה יצרנו לעצמנו קהל לקוחות גדול מאוד גם של עורכי דין שנעזרים בנו על מנת להכין כתב תביעה ללקוחות שלהם, וכמובן גם של לקוחות שמעוניינים לתבוע. יש לנו היכרות קרובה עם עורכי-דין המתמחים בתחום, שיכולים להעניק את מלוא הסיוע ללקוח בהיבט המשפטי. נוצר מצב של ווין ווין, בו שני הצדדים מרוויחים, גם הלקוח מקבל מאתר מוסמך, וגם בנוסף לכך ניתן לקשר אותו עם עורך-דין שיכול לעזור לו בכך. ומצד שני, גם עורך-דין המעוניין בחוות דעת מקצועית עבור הלקוח שלו יכול להיעזר בנו, ואנו ננפיק לבקשת הלקוח שלו חוות דעת כבסיס לכתב תביעה. 

אנו מספקים ברצון את שירות הכנת הדוחות המשפטיים,
ונשמח לשרת אותכם.

 

לוזון - דוח קביל בית משפט
איתור צריכת יתר מכתב התראה מתאגידי המים
נגן וידאו

יעוץ חינמי בווטסאפ -

שילחו לנו תמונות או סרטון של מקור הנזילה. נציגנו יחזרו אליכם למתן יעוץ ראשוני ללא עלות!

להזמנת בדיקה